Jdi na obsah Jdi na menu
 


ruza-logos.jpg

FEBRUÁR 2020 - Pripravujeme už deviaty ročník nášho úspešného a obľúbeného medzinárodného turnaja štyroch mužstiev. V mesiaci február 2020 sa opäť odohrá "Boj o Ružomberok - Ruža Cup". Každý rok je už dobrou tradíciou že máme hokejového hosťa z Českej republiky. Turnaj tak dostáva medzinárodný punc a nový náboj pre hráčov z oboch táborov. Ani tento rok nebude výnimkou a pozvánka bude smerovať aj za rieku Moravu. Dúfam že lákadlom bude aj vynovený štadión v Ružomberku, ktorý je domovským stánkom nášho mužstva. Bližší termín a pozvané mužstvá budem priebežne dopĺňať. Už teraz sa tešíme na Vašu návštevu. 

We preparing the nineth edition of our successful and popular international tournament of four teamsIn february 2020, again played "Fight for Ruzommberok - Ruža Cup". Every year has been a good tradition that we have hockey guest from the Czech RepublicTournament and gets a hallmark of the new international hub for players from both campsAlso this year will be no different and invitation will be directed to the Morava RiverI hope that the attraction will also be redesigned stadium in Ruzomberokwhich is Home of our teamMore dates and invited teams'll continually updatedWe are looking forward to your visit.

Termín turnaja stanovený na deň      / Day of tournament      

MUŽSTVÁ ÚČASTNIACE SA TURNAJA / TEAMS OF TOURNAMENT

1. HK RUŽOMBEROK         (SVK)    -    biele dresy

2. HC SPUTNIK BRNO        (CZE)    -    čierne dresy

3.

4.

International tournament

“ FOUR TEAMS 2020“ RUŽA CUP

Propozície turnaja:

      Začiatok turnaja 10:00 prvý zápas. Ukončenie turnaja a vyhodnotenie 16:00 ( po poslednom zápase na ľadovej ploche). Štartovné 280 - euro na mužstvo. Poprosím jednotlivé mužstvá  poslať peniaze na účet organizátora:  0411175905/0900  najneskôr do 31.1.2020 ( V prípade, že potvrdenie účasti na turnaji je už nemenné stačí odovzdať štartovné priamo v deň turnaja mne...organizátorovi turnaja Jožkovi MATUŠKOVI)

V prípade akýchkoľvek otázok píšte na email: - matuska.jozko @gmail.com alebo telefonujte na mobil 0915/832051

Štartovné zahŕňa:

 • Ľadová plocha a čistenie po každom zápase
 • Rozhodcovia
 • Občerstvenie - gulášik s chlebíkom
 • Pitný režim
 • Časomiera
 • Ceny pre jednotlivé mužstvá
 • Profesionálny fotograf

     Systém turnaja je každý s každým 2x20 min hrubý čas, podľa pravidiel amatérskeho hokeja, posledná minúta - čistý čas.  Strela príklepom povolená. Pretláčaná pri mantineloch, bude na posúdení rozhodcu samozrejme v rámci normy,  aby nedošlo k vzbure hormónov a vzplanutiu vášní. Menší trest 1 minúta, väčší trest 2 minúty. Zakázaná hra telom, ako bodyčeky, narážanie na mantinel, pichanie hokejkou, úmyselné brzdenie pred brankárom s efektom sneh do masky....Zakázané uvoľnenie sa bude pískať,  pokiaľ mužstvo, ktoré sa previnilo bude javiť záujem o hru. Pokiaľ hráč nebude napádaný súperom v rozohrávke, pre urýchlenie hry sa zakázané uvoľnenie pískať nebude. Šarvátka nebodaj bitka na ľade počas zápasu bude automaticky trestaná dvomi minútami plus do konca zápasu. Pánom na ľadovej ploche je len a len rozhodca!!!!

Požiadam jednotlivé mužstvá aby nastupovali včas na zápas a dodržiavali časový rozpis, aby sme sa nedostali do nejakého časového sklzu.

O poradí rozhoduje:

 1. Počet bodov (víťazstvo 2body, remíza 1bod)
 2. Vzájomný zápas
 3. Skóre – vyšší rozdiel
 4. Skóre – nižší podiel
 5. Trestné strieľania

Hudobný podmaz pred a po zápase, džingle po góloch a iné vychytávky samozrejme sú v rámci turnaja zabezpečené. 

Každý účastník turnaja hrá na vlastné nebezpečenstvo.

Občerstvenie bude zabezpečené formou gulášika cca od 11:30, ktorý sa bude podávať v BARE u MIKITU.

Pitný režim pre každé mužstvo vo forme minerálnej vody, bude v každej šatni pre jednotlivé mužstvo.

Vyhlásenie výsledkov a odovzdanie cien bude hneď po poslednom zápase na ľadovej ploche.

Poprosím potvrdiť farebné kombinácie dresov do 2.2.2020

Individuálne občerstvenie  možné  v novootvorenom " Bare u MIKITU " na zimnom štadióne.